piątek, 22 czerwca 2018

Matka na Instagramie i zabawa na wakacje

Co planujecie na lato?
Bo ja chcę odpocząć. Zainspirować się. Popatrzeć innym spojrzeniem na to, co dookoła. Znaleźć piękno w codzienności. To właśnie zamierzam przez całe lato robić w realu... i na Instagramie. 
I nawet nie tylko zamierzam, ale już robię! Tydzień temu zaczęłam zabawę i coraz bardziej mi się podoba. Nawet hasztag sobie znalazłam całkiem własny: #1kadrdziennie.

Dla odmiany. Dla relaksu.
Codziennie jedno (i tylko jedno) zdjęcie, zrobione na luzie, telefonem, tam, gdzie jestem. Po to, żeby pomyśleć trochę o czymś innym. Żeby pobawić się fotografią, narzucić sobie ramy, które wbrew pozorom wyzwalaja kreatywność. Zrobić coś nowego, świeżego, innego niż przez ostatni rok.

Czemu na Instagramie?
Bo, jak się okazuje, jest do tego idealnym narzędziem. I nie jest fejsem, którego zwyczajnie mam dość.

A więc: projekt rozpoczęty, tydzień startowy za mną, wrzucam tu efekty na zachętę - może kogoś z Was zainspiruję i stworzy sobie własny mikroprojekt na lato? Niekoniecznie fotograficzny i niekoniecznie na Instagramie. Swój, taki, jaki pasuje najbardziej.
A może ktoś będzie miał ochotę dołączyć do mojego? :)

Jakbyście chcieli mnie podglądać na Instagramie, to jestem tu: INSTAGRAM, całkiem prywatnie.
A gdyby ktoś serio chciał się pobawić ze mną w luźne lekkie foteczki telefonem, bez spiny - to ja bardzo chętnie pooglądam. Tylko dajcie znać, na przykład moim tagiem #1kadrdziennie.Dzień 1. My


Dzień 2. Wrocław


Dzień 3. Witek


Dzień 4. Wysokie


Dzień 5. Urodziny


Dzień 6. Irbis i Joanna


Dzień 7. Ulewa


Będzie mi miło, jeśli dacie znać, jak się Wam podobają takie zdjęcia. A ja tymczasem lecę się pakować, bo chyba właśnie zaczęliśmy wakacje! Ha.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Poczytaj jeszcze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...